Art Deco house

Art Deco interiors are sophisticated, expensive, lavishly decorated. Characteristic of this style is the passion for the uniqueness of the use of geometric forms. It has to be special and unique.

Spis treści:

Zamiłowanie do geometrii

Art deko to styl, który słynie z zamiłowania do geometrii oraz wszelkich form i ustawień, które są symetryczne. Wnętrza art deco są przemyślane, ułożone niczym od linijki a motyw, który się pojawia, często lubi być powtarzany w innych częściach domu. To styl z jednej strony słynący z przepychu i bogactwa – dużo w nim złota, drogich mebli, elementów wykończenia na zamówienie. Z drugiej zaś sporo w nim surowości i szlachetności – co osiąga się zazwyczaj prostotą formy.

Przepych

W Art Deco na próżno szukać mebli z sieciówek. Ponad to, to styl który słynie z wykwintności i zamiłowania do niepowtarzalności. Meble są robione na zamówienie, wyszukane w antykwariatach lub ściągane z najdalszych zakątków świata. Reasumując – bezsprzeczni mają podnosić prestiż i wzbudzać zachwyt swoją unikatowością. W takich wnętrzach często spotykamy kolory takie jak biel, czerń i złoto z domieszką drewna. Nie ma tam miejsca na tandetne bibeloty i kolory które za jakiś czas wyjdą z mody. Przede wszystkim musi być ponadczasowo.

Dodatki

Art Deco lubi dodatki. I to bardzo. Dlatego świetnie sprawdzą się poduszki, świeczniki, ramki i wazony. Wszystko to jednak nie może być przypadkowe. To raczej rzemieślnicze wyroby i małe dzieła sztuki, które wychodzą spod ręki prawdziwych artystów.

Okna Art Deco

Tu będą pasować zarówno te o najprostszej formie takie jak okna FORMA od MS więcej niż OKNA, lub takie które nadadzą sznytu całemu wnętrzu czyli na przykład ze złotymi szprosami, ułożonymi w wcale nieoczywisty sposób. Ze względu na zmiłowanie do geometrii będą pasować okna zarówno proste jak i zdobione. I można je znaleźć w ofercie wspomnianego producenta.

1. Find your nearest salon

Ms's Network of Authorized Showrooms is ready to serve customers.

2. Contact MS Factory (phone/e-mail)

Our specialists will answer your questions, prepare an offer and allow you to book windows for a specific date.

3. List ms windows online

A simple application that will allow you to get an idea of the prices of MS windows