Christmas window decorations that will brighten up your home

Christmas is a magical time when we fill every corner of our house with warmth, joy and… of course, decorations! Although the Christmas tree is the focal point, let’s not forget about the windows, which can become a beautiful place to accentuate the Christmas mood.

Latem z takimi czynnościami nie ma większego problemu, jednak zimą rządzi się swoimi prawami a niska temperatura nie sprzyja ani nam ani szybom. Jak zatem myć okna zimą?

  • Światełek nigdy za wiele
  • Świąteczne wianki
  • Sztuczny śnieg
  • Świąteczne witraże

Światełek nigdy za wiele

Światełka choinkowe nie tylko pięknie prezentują się na zewnątrz domu, ale mogą również stworzyć magiczną aurę wewnątrz, jeśli zawiesimy je wzdłuż okien. Dobrze dobrana kolorystyka (może być tradycyjna ciepła biel lub delikatne pastele) stworzy uroczy, subtelny blasku, który rozjaśni budynek od wewnątrz.

Świąteczne wianki

Wianki to nie tylko ozdoby na drzwi. Wieszając je na karniszach lub przyklejając do szyb, dodamy uroku każdemu oknu. Możemy wybrać tradycyjne wianki z gałązek świerkowych lub jodłowych, ozdobione szyszkami i czerwoną wstążką. Możemy także postawić na bardziej nowoczesne, minimalistyczne wersje z eukaliptusem i suszonymi owocami. Takie wianki są naprawę łatwe do zrobienia, a wykonane z naturalnych gałązek nie tylko ozdobią dom ale będą również pięknie pachnieć.

Sztuczny śnieg

Ostatnio niezwykle modna jest metoda zdobienia szyb sztucznym śniegiem. Ci, którzy maja zdolności artystyczne, tworzą prawdziwe dzieła sztuki na szybach. Takie śnieżne obrazy podświetlone ciepłym światłem od wewnątrz przepięknie prezentują się z zewnątrz. Istnieje mnóstwo poradników jak stworzyć takie malunki. Nie należą one do najłatwiejszych w wykonaniu ozdób, ale z pewnością niosą ze sobą wiele zabawy.

Świąteczne witraże

Witraże lub naklejki okienne z motywami bożonarodzeniowymi to świetny sposób na szybką dekorację. Mogą one przedstawiać sceny z zimowymi krajobrazami, reniferami czy gwiazdkami, tworząc bajkowy nastrój zarówno w dzień, jak i w nocy. Takie ozdoby lubią szczególnie dzieci.

Świąteczne dekoracje okienne nie tylko dodają uroku, ale także mogą stać się wyrazem twojej kreatywności i radości z nadchodzących świąt. Niech dom rozświetli się świątecznym blaskiem już od progu!

1. Find your nearest salon

Ms's Network of Authorized Showrooms is ready to serve customers.

2. Contact MS Factory (phone/e-mail)

Our specialists will answer your questions, prepare an offer and allow you to book windows for a specific date.

3. List ms windows online

A simple application that will allow you to get an idea of the prices of MS windows