Fashionable interior – choose Peach Fuzz – color of the year 2024

As every year, Pantone announces the leading color. It is an inspiration for creators from various fields – from fashion creators straight from the catwalks, to graphic designers and interior designers. Therefore, if you want to be on top, include the “color of the year” in your outfit and the interior design of your home.
  1. Peach Fuzz – o kolorze
  2. Z czym łączyć?
  3. Jak wkomponować?

Peach Fuzz – o kolorze

to niezwykle subtelny i elegancki odcień brzoskwini. Finezyjny, delikatny, wysublimowany, dający poczcie lekkości. „Brzoskwiniowy Puch” w odróżnianiu do tradycyjnego koloru brzoskwini, jest nienachalny i wbrew pozorom bardzo powściągliwy, wręcz eteryczny. To kolor, który jak pisze Pantone, ma wzbogacać nie tylko ciało, ale także umysł i serce. Peach Fuzz jest zatem dość neutralny, uniwersalny i łatwo zaadaptować go do wnętrz w różnych stylach.

Z czym łączyć?

Peach Fuzz, to kolor nieba podczas zachodu słońca na plaży, zatem idealnie będzie łączył się z kolorami w odcieniach granatu (kolor wieczornego morza), piasku, brudnych błękitów i szarości oraz wszystkich kolorów tzw gołębich. Peach Fuzz to kolor płatków herbacianych róż, który również pięknie będzie współgrał ciemną zielenią i brązem.

Jak wkomponować?

ponieważ kolor roku 2024 jest bardzo delikatny najlepiej komponować go w postaci subtelnych dodatków. Idealnie sprawdzą się tu zwiewne zasłony, które będą kołysać się na delikatnym wiosennym powiewie wiatru. Wszelkie wazony, świece, elementy dekoracyjne stołu, a nawet plakaty będą modnym uzupełnieniem wnętrza.

Jeśli zdecydujemy się na uwzględnienie tego koloru we wnętrzu naszego domu, miejmy na uwadze to by reszta kolorów była również nienachalna i naturalna. Np. zasłonki w kolorze Peach Fuzz będą doskonale wyglądały zawieszone przy oknach Wood Look od MS więcej niż OKNA w okleinie Shefielf Oak Light lub oknach FORMA w okleinie Grey Cedar od wspomnianego producenta.

1. Find your nearest salon

Ms's Network of Authorized Showrooms is ready to serve customers.

2. Contact MS Factory (phone/e-mail)

Our specialists will answer your questions, prepare an offer and allow you to book windows for a specific date.

3. List ms windows online

A simple application that will allow you to get an idea of the prices of MS windows